Azgın üniversiteli Zuhal Buca Escort Olarak Hizmetinizde

 

Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....

Selam benim adım Zuhal yaş konusuna gelecek olursak 22 ‘sine yeni girmiş ateşli bir kadınım. Başlıktan da anlayacağınız üzere buraya eğitim için gelenlerden birisiyim. Bu nedenle gizlilik konularında biraz fazla titiz davranacağım için şimdiden sizlerden özür diliyorum fakat bunu yapmak iki taraf içinde daha iyi olacaktır. Kimse otelde sevişir iken baskın yemek istemez öyle değil mi ? Benim aldığım önlemler bu riski en aza indirecektir.

Sevişme söz konusu olunca her zaman doyumsuz bir kadın oldum bu nedenle erkek arkadaşlarımı seçer iken hep bunun performansı daha iyidir şeklinde seçmeye başladım fakat son dönemlerde artık okuldan birileri ile çıkmam hoş olmayacaktır bende hem seks ihtiyaçlarımı karşılayabilmek hemde ihtiyacım olan parayı kazanabilmek için bu işi yapmaya yöneldim. Buna sadece bir iş olarak bakmayacağım için sizi memnun edebilme ihtimalim oldukça yüksek çünkü sadece kendimi iyi hissettiğim ve isteklerimin zirvede olduğu günlerde çalışıyorum. Haftada 1 veya 2 gece görüşme yapmaktayım bazı dönemler arzularım artınca 3 görüşmeye kadar çıkabiliyor ama daha fazlası yok.

Fotoğrafta görmüş olduğunuz ev uygun gibi gözükse dahi durum öyle değil öğrenci olduğum için tek başıma ev tutabilmem ve masraflarını karşılayabilmem oldukça zor olduğunda bende kendime ev arkadaşları bulmuştum. Evi birkaç bayan arkadaşım ile beraber paylaşıyoruz hal böyle olunca evime sizi davet etmem mümkün olmuyor tabi bu nedenleri göz önünde bulundurun lütfen ve ev için ısrar etmeyin. Görüşmeyi otelde yapıyorum. Böylesi hem daha iyi oluyor benim içinde güzel kıyafetler giyip, makyajı yapıp dışarıya çıkmak anlamına geliyor ki kadınlar böyle şeyleri çok severler.

Telefon numaram 0541 ile başlıyor almak isterseniz yorum yazabilirsiniz mail adresinize numaram ile beraber farklı fotoğraflarımı da gönderebilirim böylece beğenip beğenmediğinize daha kolay karar vermiş olursunuz.

Mart 31, 2024 11:30 pm

999985 gün, 13 saat

İlan No 4326609c7f1d3a67 6 toplam görüntüleme, bugün 1

Yorumlar