Bornova 21 yaşında Suriyeli Arap güzeli Deniz

 

Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....

Selam benim adım Deniz başlıkta belirttiğim üzere 21 yaşındayım kendime takma isim olarak Deniz demeyi uygun gördüm biliyorsunuz kimse gerçek adını kullanmaz takma isim kullanır bende bunlardan birisiyim. Sizlere karşı hep dürüst ve açık sözlü olacağım çünkü benim karakterim böyle ben daha çocuk denilebilecek bir yaşta ailem tarafından evlendirildim ve evlendirildiğim adam 4 ay kadar önce vefat etti tekrar evlendirilmek istendiğim için ise evden kaçtım.

Şimdiye kadar ailemin öngördüğü gibi yaşadım şimdiden sonra ise kendi hayatımı kendim kurmak istiyorum. Bunun için tertemiz bir başlangıç yaptım ve sizin şehrinize geldim. Ailem beni bulsa bile artık bir şey yapamazlar çünkü özgür bir ülkede yaşadığımın farkındayım. Benim ailem ülkenize ilk gelenlerden olup maddi durumumuz çok kötü değildi bu yüzden azda olsa eğitim aldım. Artık hayatımın geri kalanına yön vermek ve özgürce yaşamak istiyorum.

Hemen hemen her kadın gibi seksi kıyafetler giyerek erkeklerin başını döndürmek istiyorum. Güzel makyaj yapıp kuaförde saatlerimi harcamak istiyorum. Fotoğrafımı incelediğiniz zaman zaten anlayacaksınız ben bakımlı bir bayanım kendine bakmayı seven hayatta hedefleri olan bir bayanım. Bu işi yapan çoğu bayan gibi artık hayattan bir beklentisi olmayan birisi değilim. Ben elit bir şekilde görüşmeler yaparak görüştüğüm kişileri memnun etmek istiyorum.

Böylece artık bu sayfaya ihtiyacım kalmayacak memnun kalan kişilerde telefon numaram olacağından sadece onlarla görüşsem yeterli diye bakıyorum ben olaya yeterli sayıda kişide numaram olunca sayfayı sileceğimi bilmenizi isterim.

En azından ilk başta yetecek kadar kendimden bahsettiğimi varsayıyorum geriye kalan görüşme yerini, telefon numaramı ve başka fotoğraflarım gibi detayları mail adresinize ulaştıracağım. Eğer detayları öğrenmek ve İzmir Suriyeli Escort ile randevu almak isterseniz gerçek adınızı kullanmadan bir yorum bırakın mail adresinize bahsettiğim bütün detayları göndereyim.

Mart 31, 2024 9:06 pm

999985 gün, 14 saat

İlan No 9006609a5df20246 6 toplam görüntüleme, bugün 1

Yorumlar