Buca Üniversiteli Lezbiyen Seda

 

Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....

Merhaba benim adım Seda 22 yaşında genç bir kadınım ve sizlere bu sayfada kendim hakkında bilmek isteyeceğiniz bilgileri vereceğim. 16 yaşında iken kötü bir olay yaşadım ve bu olay erkeklere karşı ilgi duymamama neden oldu. Ta ki 3 ay önce doğru bir erkek ile tanışana kadar böylece lezbiyen olup sonradan erkeklere karşı tekrar ilgi duymaya başlayan nadir kadınlardan birisi oldum. Tabi lezbiyenlik dönemimde birlikte olabileceğim kadın partenerler çok aradığım için durumun ne kadar zor olduğunu bilen birisiyim.

Bu nedenle sayfamda hem kadınlar için hemde erkekler için ayrı ayrı hizmet vermeye karar verdim. Tabi önceliğim kadınlardan yana olacak ve benimle birlikte olmak isteyen bayanlar görüşmeyi benim evimde yapabilirler çünkü iki kadın otele gitmemiz biraz tuhaf gelebilir. Erkeklere ise hizmetimi sadece otellerde vermekteyim. Ayrıca kaba erkeklerden nefret ettiğimi bilmenizi istiyorum eğer görüşmemizde kabalaşacak olursanız hemen otelden ayrılırım bilginiz olsun.

Güzellik konusuna gelecek olursak işte şöyleyim böyleyim diye kendimi anlatmak istemiyorum fotoğrafımı görüyorsunuz beğenirseniz güzelim demektir. Ayrıca tek fotoğrafım bu değil kim olduğum ifşa olursa diye tek fotoğraf paylaşmaya karar verdim. Daha fazlasını iletişime geçen kişilere göndermeye kararlıyım.

Fotoğrafımı bir bayan arkadaşım çekti evimin yakınlarına geldiğinde onu karşılamaya gitmiştim o yüzden üzerimde kot pantolon var mahalleye seksi kıyafetler ile inecek halim yok. Ayrıca bayan arkadaşların evlerine de gidebilirim eğer benim evime gelmekten tedirgin oluyorsanız söylemeniz yeterli. Benim arkadaşıma yaptığım gibi sizde beni karşılarsanız sevinirim.

Telefon numaramı doğrudan sayfaya yazmak istemiyorum bunun için nedenleri saymaya başlasam sayfa uzar gider haklı nedenlerimin olduğunu bilmeniz yeterli eğer iletişime geçmek isterseniz yorum yazabilirsiniz mail adresinizi sadece ben görürüm ve oradan sizinle iletişime geçerim. İlginiz ve alakanız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım, görüşmek üzere.

Nisan 1, 2024 12:02 pm

999977 gün, 23 saat

İlan No 160660a78014679f 7 toplam görüntüleme, bugün 0

Yorumlar