Çeşme Escort Sultan sizi tatile davet ediyor

 

Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....

Selam benim ismim Sultan 23 yaşında genç bir kadın olarak Çeşme ‘de bir otelde kalmaktayım. Tatil için elverişli bir yer olduğu için neden sadece saatlik ve gecelik buluşmalar olsun tatilde yapabiliriz diye düşündüm. Günlük veya bütün hafta sonu için randevu isteyebilirsiniz. Hizmetlerimi biraz detaylandırarak anlatmak istiyorum.

Sahile yakın güzel bir otelde kalmaktayım, ayrıca otelin yüzme havuzuna kadar her şeyi mevcut. Eğer şehrin stresinden bunaldıysanız ve kendinizi güzel bir tatil ile ödüllendirmek isterseniz Cumartesi ve Pazar günleri müsait olmaktayım. Dilerseniz bu iki gün için randevu alabilirsiniz yada gecelik olarak gelebilirsiniz. Haftada nasıl olsa tek görüşme yapıyorum misal Cumartesi günü gecelik geldiniz ve ortamı beğendiniz kalmak istediniz bunda bir sakınca yok. Gelip görürsünüz beraber biraz dolaşırız ve beğenirseniz kalabilirsiniz. Gecelik görüşme için falan otele ücret ödemenize gerek yok benim kaldığım oda neyimize yetmiyor. Ama benim ayrı odam olsun burada birlikte olalım derseniz memnuniyetle kabul edeceğimden emin olabilirsiniz.

Güzellik bakımından hiç bir sorunumun olmadığını paylaştığım fotoğrafımı incelediğiniz zaman anlayabilirsiniz. Profilimde güzel bir fotoğrafım olsun istediğim için beni ziyaret eden bir müşterime çektirdim bu fotoğrafı otele yakın bu şekilde fazla kişinin ziyaret etmediği plajda kayalıklar olan yerler mevcut eğer kafa dinlemek isterseniz buraya gelebiliriz.

Sahile dolaşmaya çıkar iken bile saçlarımı yapmaktan vazgeçmediğimi fotoğrafımda görebilirsiniz her zaman bakımlı ve süslü bir kadın olmuşumdur. Kendisini salmış hayattan bir ümidi kalmamış çilekeş kadınlardan birisi değilim. Hayata dair umutlarım var bu nedenle ifşa olmak veya sicilime fuhuşun yazılmasını istemediğimden gizliliğe büyük önem vereceğimi bilmenizi isterim.

Bu nedenlerden dolayı randevu verir iken telefon numaramı herkesin kafasına göre girip çıkabildiği bu sayfaya yazmayacağım sizde yazmayın elbette sadece yorum yazın ve mail kutusunu doldurun yeterli ben sizler ile iletişimi oradan sağlarım. Mail bölümüne yazdığınız adresi sadece ben görebilirim.

Nisan 1, 2024 12:05 pm

999977 gün, 23 saat

İlan No 550660a78b4a3927 6 toplam görüntüleme, bugün 0

Yorumlar