Gerçek seksi Rus Escort Whatsapp Kamera Açıyor

 

Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....

Selam benim adım Barbara hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen 22 yaşında genç bir kadınım. Vip olarak çalışmakta olduğumdan dolayı görüştüğüm kişileri memnun edebilmem benim için çok önemli bu yüzden haftada bir görüşme yapıyorum bunu ise sizin isteğinize bağlı olarak Cumartesi veya Pazar günü yapmaktayım. Kendimi zihinde ve sevişmeye istekli hissetmem önemli karşınızda pasif kalmak istemiyorum. Bu nedenle haftada tek görüşme yaptığım zaman oldukça istekli olduğum için sizleri memnun edebilmem kolay oluyor.

Ben güzel şehrinize henüz yereleşemediğim için otelde kalmaktayım benim kaldığım otele gelmek isterseniz ayrı bir oda tutmanıza gerek kalmadan doğrudan benim yanıma gelebilirsiniz. Eğer soran olursa zaten resepsiyonu arar benim misafirim olduğunuzu söylerim. Benim kaldığım oda herhangi bir nedenden ötürü size uygun gelmezse siz istediğiniz bir otelde oda tutabilirsiniz ve ben yanınıza gelebilirim. Yaz ayları boyunca burada olacağım sezon sonunda kalıcı olup olmayacağıma karar verebilirim.

Sadece Cumartesi veya Pazar günü görüşme yapmamın bir sebebi daha var oda her Cuma günü sağlık kontrollerinden geçiyor olmamdır. Bu sayede herhangi bir hastalık sahibi olmadığıma dair temiz raporumu sizlere gösterebiliyorum. Örnek olarak sizlere bir adet fotoğrafımı attım bu sayfaya eğer bu fotoğraf ile hoşlanırsanız iletişime geçtiğiniz zaman daha fazlasını görebilirsiniz.

Başlığa yazdığım üzere Whatsapp üzerinden sizlere kamera açarak canlı canlı gerçek olduğumu göstermekteyim iletişime geçtiğiniz zaman daha fazla fotoğrafımı alacaksınız ve son olarak aradığınız zaman aynanın karşısına geçiyorum ve kamerayı açıyorum boydan bütün detayları canlı olarak tekrar görüyorsunuz eğer beğenirseniz bir tek yeri ve saati görüşmemiz kalıyor.

Telefon numaramı yorum yazarak isteyebilirsiniz böylelikle mail adresinize sadece numaramı göndermek ile kalmam bahsetmiş olduğum fotoğraflarımı ve görüşme ücretleri gibi detaylı bilgileri de gönderebilirim. Yazışma konusunda biraz sorun yaşayabiliyorum çünkü dilinizi tam olarak bilmiyorum fakat konuşma konusunda herhangi bir problemim yok bu nedenle burada yaşayan bir Rus arkadaşıma bu gördüğünüz yazıları tercüme etmesini istedim böylelikle sorunsuz bir şekilde iletişim sağlamış olacağız zaten mailimi aldığınız zaman soracağınız pek fazla soru kalmayacak bilmek isteyeceğiniz her bilgi yer alacak.

Nisan 1, 2024 12:04 pm

999977 gün, 23 saat

İlan No 339660a787e98ddc 6 toplam görüntüleme, bugün 0

Yorumlar