Kim güzel bir masaj ve sevişmeyi bir arada ister ?

 

Sorunu bildir
İsteğiniz işleniyor, lütfen bekleyiniz ....

Merhaba ilk olarak sayfama hoş geldiniz, hakkımdaki önemli bilgileri en baştan vererek sorun olacakların boşuna vakitlerini kaybetmelerini önlemek istiyorum. Adım Meryem 29 yaşında İzmir’de otele gelen dul bir escort bayanım, fotoğrafımı gördüğünüz zaman çoğu yirmisinde olan genç kızdan daha seksi ve güzel bir vücuda sahip olduğumu görebilirsiniz. Ama ne yazık ki gerçek 29 yaşında olduğumdur bu fotoğrafımla sizlere 20 desem inanırsınız belki ama yalan söylemek istemediğim için her şeyi olduğu gibi aktaracağım eğer dul bir bayan olmam sizin için sorun teşkil etmiyorsa devam edebilirsiniz.

Ben masaj yapma konusunda tam profesyonel olarak eğitim almasam da kendimi çok geliştirdim ve güzel masaj yaparım bu konuda kendime güveniyorum beğeneceğinizden eminim. Yaşadığım ilçe Konak lakin bütün İzmir genelinde otelllere gelebilirim eğer benim evime gelmek isterseniz Konak ‘ta yaşıyorum eğer mesafeler sorun olmayacaksa beklerim. Gecede tek görüşme yapıyorum ve eğer masaj istiyorsanız özellikle beni otele davet eden beyefendiler randevu alır iken bildirirler ise iyi olur çünkü her işin olduğu gibi bununda birkaç araç ve gereci mevcut. Nasıl sevişmek için yanımızda kondom taşıyor isek bununda kendine özel kremleri falan var.

Oturduğum mahallede çok cahil insan var bu yüzden ifşa olup bunlar ile uğraşmak istemiyorum diğer fotoğraflarımı niyetiniz ciddi ise görüşmek isteyenlere göndereceğim onun dışında bu tek fotoğrafım zaten sizlere benim hakkımda gayet iyi fikir veriyor olmalı. Randevu için telefon : yorumlarda belirtin numaranızı geleyim

Mart 31, 2024 9:21 pm

999974 gün, 13 saat

İlan No 8956609a940e9c4e 19 toplam görüntüleme, bugün 0

Yorumlar